Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Fidži Pacific Harbour

Najčastejšie otázky a odpovede Fidži Pacific Harbour


1. Ako sa dostanem do Pacific Harbour v Fidži?
- Pacifik Harbour sa nachádza asi hodinu jazdy autom od letiska Nadi. Existujú autobusové spojenia alebo si môžete prenajať auto. Najlepšie je však zabezpečiť si dopravu vopred s ubytovaním.

2. Aké aktivity sú v Pacific Harbour k dispozícii?
- Pacific Harbour je známe ako "hlavné mesto dobrodružstva Fidži". Ponúka rôzne aktivity, ako sú potápanie, plachtenie, rybolov, rafting, sánkovanie na pulzoch a veľa ďalších. Tiež je tu golfové ihrisko a kopec reštaurácií a obchodov.

3. Kedy je najlepší čas roka na návštevu Pacific Harbour?
- Najlepší čas na návštevu Pacific Harbour je medzi májom a októbrom. Tieto mesiace sú suché a návštevníci môžu užívať slnečné počasie a menej zrážok. Avšak pacifický ostrov má počasie celoročne vhodné na turistiku.

4. Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti v Pacific Harbour?
- Pacific Harbour ponúka širokú škálu ubytovacích možností, od rezortov po hotely a apartmány. Najobľúbenejšie sú nepochybne bungalovy nad vodou, ktoré sú k dispozícii v niektorých rezortoch.

5. Aké sú miestne jedlá, ktoré by som mal vyskúšať?
- V Pacific Harbour sa často podáva miestna kuchyňa s polynéskym vplyvom. Medzi populárne jedlá patrí Lovo, ktorý je tradičným fidžijským jedlom z mäsa, koreňov a zeleniny, ktoré sú pečené v zemiakoch. Ďalšie jedlá zahŕňajú kokosový chlieb, opekané ryby, ako aj kari a ryžu.

6. Potrebujem víza na vstup do Fidži?
- Väčšina návštevníkov potrebuje víza na vstup do Fidži. Ak cestujete na dovolenku, platí vám turistické vízum. Víza možno získať na letisku Nadi alebo online pred cestou.

7. Aké platobné prostriedky sú akceptované v Pacific Harbour?
- Väčšina miest v Pacific Harbour uprednostňuje platby v miestnej mene (fidskej doláre). Avšak niektoré miesta sú otvorené na platby v dolároch USA alebo eurách. Taktiež sa platby kartami sú dostupné v niektorých obchodoch a hoteloch.

8. Môžem si kúpiť suveníry v Pacific Harbour?
- Áno, Pacific Harbour má množstvo obchodov, ktoré ponúkajú tradičné fidžijské suveníry, ako sú drevené masky a sošky, pletené odevy, koše a šperky vyrobené z kokosu a korálov. Tu si môžete nakúpiť také krásne suveníry, ktoré vám budú pripomínať krásu a exotickosť ostrova.


Počasie Fidži Pacific Harbour


Fidži je krásna destinácia na dovolenku juhozápadnom Pacifiku. V hlbine juhozápadného Pacifiku, cca 3 000 kilometrov od Austrálie, leží počasie Fidži Pacific Harbour. Táto oblasť Fidži je známa svojou portugalskou atmosférou, jemnými pieskovými plážami a veľkými korálovými útesmi.

Počasie na Fiji Pacific Harbour je rovnaké ako v celom Fidži s tým rozdielom, že Pacific Harbour je obklopený oceánom a leží v južnej časti ostrova Viti Levu, čo znamená, že počasie tu môže byť trochu chladnejšie a vlhkejšie ako inde. V oblasti počasie Pacific Harbour je klima subtropická s vysokou vlhkosťou a teplotami v priebehu celého roka sa pohybujú medzi 25 a 30°C.

Obdobie od mája do októbra sa považuje za suché obdobie, kedy sa na ostrovoch vyskytuje veľmi málo zrážok. Týmto obdobím je aj sezóna turistov, kedy mnoho návštevníkov prichádza na ostrov, aby si užili tepla a slnečného počasia. Obdobie od novembra do apríla sa považuje za mokré, s častými zmenami počasia a prudkými búrkami. Napriek tomu, že je to obdobie občasnejšej dažďovej aktivity, toto obdobie má svoje výhody ako napríklad nižšie ceny ubytovania a menej turistov, čím sú pláže pomerne prázdne.

Ak plánujete navštíviť počasie Pacific Harbour, ideálnym časom pre návštevu je jún až september. Toto obdobie je ideálne pre vodné aktivity, vrátane surfovania a kajakáreania či potápania sa v krásnej vode. Ak však radi cestujete za nižšie ceny a menej turistmi, ideálne obdobie pre Vás bude od apríla do júna.

Celkovo je počasie Pacific Harbour podobné ako počasie celkovo na Fidži. Toto miesto ponúka krásne slnečné pláže a veľa možností na vodné aktivity počas celého roka. Ak plánujete svoju cestu do tohto raja v Juhozápadnom Pacifiku, nezabudnite si priniesť slnečné okuliare, klobúky a slnečné opaľovacie krémy. Užite si svoju návštevu na krásnych pieskových plážach a spoznajte kultúru tohto nádherného miesta.


Letenka Fidži Pacific Harbour


Ak hľadáte nezabudnuteľné dobrodružstvo plné krásnych pláží, úchvatných krajín a unikátnych kultúrnych skvostov, potom sa určite pozrite na letenky do Pacific Harbour na Fidži. Lebo práve toto miesto ponúka všetky tieto atrakcie a ešte oveľa viac.

Pacific Harbour je malé mestečko na juhovýchodnom pobreží ostrova Viti Levu. Tento kúsok nebesa na zemi je známy pre svoje nádherné a čisté pláže, kde sa môžete oddávať slnku, relaxovať, alebo sa venujte rozličným vodným športom, ako napríklad potápaniu, plachteniu na windsurfe alebo rybolovu.

Okrem pláží Pacific Harbour ponúka aj množstvo horúcich prameňov a lagún. Drahá pláž, môžete nájsť na ceste z North Shore na juhovýchodnom pobreží. Je plná života a pohybu, tu nájdete rôzne vystúpenia a slávnosti, ako napríklad Meke a Lovo. Jedná sa o miesto, kde môžete zažiť skutočnú tradíciu a kultúru Fidži.

Okolo mesta sa nachádza tiež množstvo malých ostrovov ako Beqa, Vatulele, Kandavu, ale aj ostrov Kadavu. Väčšina z nich je nedotknutá civilizáciou a sprístupnená len pre nezávislých cestovateľov. Na týchto ostrovoch môžete ochutnať miestnu kuchyňu, vidieť nevídané miesta a zažiť inú kultúru.

Samotné mesto Pacific Harbour sa nachádza asi hodinu jazdy od hlavného mesta Suva. Mesto Suva je hlavné mesto Fidži a je známe pre svoju živú a farebnú kultúru, kde sa môžete setkávať s mnohými kultúrami.

Celkovo je Fidži Pacific Harbour skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť prírodu v plnej paráde, miestnu kultúru a mať dovolenku na mieste, ktoré zanechá nezmazateľné dojmy. A vďaka skvelým ponukám na letenky, je to teraz možné aj za veľmi priaznivú cenu.


Ubytovanie Fidži Pacific Harbour


Fidži Pacific Harbour je miestom, ktoré vám ponúka nezabudnuteľné zážitky a relaxačnú atmosféru. Nachádza sa na juhovýchodnom pobreží ostrova Viti Levu a je ideálnym miestom pre tých, ktorí radi trávia svoj čas na pláži alebo v blízkosti mora.

Ak hľadáte ubytovanie v Fidži Pacific Harbour, môžete sa rozhodnúť medzi hotelmi alebo apartmánmi. Rozsah ubytovania v tomto mieste je rozmanitý a ponúka štýlové a moderné možnosti a zároveň aj ubytovanie pre tých, ktorí hľadajú skromnejšiu možnosť.

Najpopulárnejším hotelom v Fidži Pacific Harbour je The Pearl Resort. Je to luxusný resort, ktorý ponúka nádherný výhľad na more a tiež súkromné pláže. Vstup do bazéna a plážové stoličky sú súčasťou ceny ubytovania a wellness centrum Pearl Spa poskytuje možnosť relaxovať sa a osviežiť telo aj ducha.

Ak hľadáte niečo menej nákladné alebo skromnejšie, môžete si zvoliť aj jednu z možností apartmánov, ktoré sú dostupné v Pacific Harbour. Prenajatie apartmánov je populárne medzi cestovateľmi, ktorí hľadajú samostatnosť a súkromie.

Garden Island Resort je skvelou možnosťou pre tých, ktorí si chcú užívať prírodu. Nachádza sa v horách a ponúka úžasný výhľad na okolitú krajinu. Tento resort neponúka luxusné pláže a k lepšej pláži sa dostanete krátkou chôdzou, ale ponúka krásne a zelené prostredie pre relaxáciu.

Ďalšou možnosťou sú apartmány v Gekkos Lodge. Tento rozprávkový hotel ponúka relaxačnú atmosféru v prostredí tropických záhrad. Nachádza sa v blízkosti centra a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a klimatizáciu.

Fidži Pacific Harbour je miestom, kde si môžete počas celého dňa užívať krásy prírody a relaxačnú atmosféru. Má množstvo možností nezávislého a súkromného ubytovania, ktoré vám umožní si užívať súkromie a kvalitný oddych.

Ak sa chystáte na dovolenku do Fidži Pacific Harbour, nemusíte sa obávať ubytovania – máte mnoho možností, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a predstavám. V závislosti od vašich preferencií a rozpočtu si môžete vybrať medzi luxusnými rezortami, jednoduchými apartmánmi alebo ubytovaním v prírode, a užiť si prekrásne dni na pláži, kúpeli a výletech do okolia.


Dovolenka Fidži Pacific Harbour


Fidži je rajský ostrov v tichomorí, ktorý ponúka návštevníkom niekoľko nezabudnuteľných zážitkov. Medzi najpopulárnejšie destinácie patrí Pacific Harbour, ktorý nesie svoje meno s hrdosťou. Pacific Harbour je totiž zmyselnou kombináciou opojnej prírody a luxusných pobytov, ktoré robia z vašej dovolenky jedinečný zážitok.

Prvým, no nie menej dôležitým lákadlom Pacific Harbouru, sú nádherné bielé piesočné pláže, ktoré svojím umiestnením v zalieve zaručujú kludné more a zároveň umožňujú rôzne vodné aktivity. Navyše, dá sa tu zažiť niečo pre každého - od snorklovania v krištáľovo čistom mori, cez surfovanie na vysokých vlnách, až po svalovanie ryby.

Druhým lákadlom sú hotely a ubytovania, ktoré sú pre turistov pripravené s maximálnou pozornosťou. Dizajn ich exteriérov a interiérov vás očarí a bola by to škoda nevyužiť príležitosť prenocovať v jednej z luxusných bungalov na vode s vlastným bazénom či vile s výhľadom na more.

Tak ako v iných miestach oceánskej oblasti, aj na Fidži sa môžete naučiť tradičné tance a zúčastniť sa domorodých ceremonií. Vo večerných hodinách zvykne byť hotelové reštaurácie plné kultúrnych podujatí s tradičnou hudbou a tanečnými vystúpeniami. Takto sa turisti môžu oboznámiť s kultúrou a tradíciami Fidži.

Samozrejme, okrem oddychu a športových aktivít majú pre turistov svetovú pamiatku, ktorou je Biausevu Waterfall (vodopád). K dispozícii je veľa zaujímavých miest a večerných výletov, ktoré umožňujú poznať kultúru Fidži.

Zhrnutím možno povedať, že Pacific Harbour je miesto snov. Ak si chcete oddýchnuť v oáze pokoja a sily, odpočať si od každodennej rutiny a načerpať nové sily, mali by ste sa vybrať práve sem. Fidži a jeho Pacific Harbour je poľavou pre vaše zdravie a psychickú pohodu. Zarátať sa dá medzi toľko krásnych miest v Tichomorí, nie je to preto ťažké!


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky