Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Grenada Carriacou Island

Letenka Grenada Carriacou Island


Ak hľadáte dokonalý ostrovný ráj, neváhajte navštíviť Grenadu a Carriacou Island. Tieto exotické ostrovy v Kariibiku majú všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľnú dovolenku - krištáľovo čisté moria, biele piesočnaté pláže, palmové stromy a miestnu kuchyňu, ktorá vám nenechá chutiť. A ako získať takýto príjemný zážitok? Jednoducho si zarezervujte letenky na tieto nádherné ostrovy.

Letenky na Grenadu a Carriacou Island sú k dispozícii z mnohých miest na celom svete, čo znamená, že jednoduché spojenie s týmto miestom bude pre väčšinu cestujúcich veľmi prístupné. Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré lietajú do Grenady, ako je napríklad British Airways alebo Virgin Atlantic, ale tiež sa dajú nájsť cenovo dostupnejšie letenky s nízko-nákladovými spoločnosťami.

Cesta z letiska na Grenade do hotela na Carriacou Island je jednoduchá a rýchla - prístav v St. George's má dostatok trajektov, ktoré túto cestu zvládnu za 1-2 hodiny. Ak to chcete urobiť rýchlejšie, môžete si prenajať súkromné taxi alebo vrtuľník, ktorý zvládne túto cestu za zopár minút.

Carriacou Island je prístupná aj lodným spojením z ostrova Grenada. Toto spojenie integruje dovolenkový zážitok na možnostiach stúpania na palubu a cestuje sa po otvorenom more, kde sa turisti môžu ešte tak trochu zrelaxovať a užívať si krásu exotiky.

Po príchode na ostrovy Grenada a Carriacou Island môžete vyraziť objavovať až nekonečne vzdialenú pláž Grand Anse na Grenade, kde si môžete oddýchnuť pod palmami a užívať si morskú brízu. V Carriacou Island navštívte Tyrell Bay a Shoreline Beach, kde budete mať príležitosť tráviť čas na jednej z najkrajších pláží Biskupských ostrovov. Navyše, v Ostrovných Karibách hallou práve Grenada a Carriacou Island práve preto, že sú obohatené o famózne príležitosti na rýchle a jednoduché splnenie vašich snov a pocitov uvoľnenia.

Je už na čase, aby ste si zabookovali svoje letenky a zažili nezabudnuteľnú dovolenku, ktorá vám zostane v spomienkach celý život. Výlet na Grenadu a Carriacou Island vám ponúkne množstvo príležitostí na relaxáciu, adrenálnu zábavu a výlety, ktoré sa do vašich životov vryjú ako jedinečné zážitky, na ktoré budete v možnostiach spomínať donekonečna.


Ubytovanie Grenada Carriacou Island


Grenada a Carriacou Island sú dve z najkrajších a najpopulárnejších ostrovov v Karibiku. Prevzatá obľube vďaka svojim bledým piesočným plážam, jasným modrým vodám a úžasnej prírode, tieto ostrovy ponúkajú vynikajúce možnosti ubytovania pre návštevníkov.

Niektoré z najlepších miest na ubytovanie na Grenade a Carriacou Island sú:

1. The Spice Island Beach Resort - Toto luxusné letovisko sa nachádza priamo na pláži a ponúka skvelé zariadenia ako sú bazén, šnorchlovanie, potápanie a tenis. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón alebo terasu s výhľadom na mor

2. Coyaba Beach Resort - Toto letovisko je tiež umiestnené priamo na pláži a ponúka krásne izby s výhľadom na more. Hostia si môžu vychutnať bazén, reštauráciu a bary.

3. Laluna Hotel - Toto prémiové letovisko ponúka útulné bungalovy, ktoré sú umiestnené uprostred krásnych záhrad. Hostia si môžu užívať pláž, bazén, wellness centrum a reštauráciu, ktorá ponúka talianske jedlá.

4. Petite Anse Hotel - Toto útulné letovisko sa nachádza na Carriacou Island a ponúka základne zariadené izby s výhľadom na more. Hostia si môžu užívať súkromnú pláž, terasu a reštauráciu.

5. Green Roof Inn - Toto letovisko sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka základne zariadené izby so súkromnou kúpeľňou a výhľadom na more alebo záhradu. Hostia si môžu vychutnať reštauráciu a bar na mieste.

Grenada a Carriacou Island sú skvelými miestami na dovolenku, kde si môžete užiť krásne pláže, jasné modré vody a úžasnú prírodu. Nech sa rozhodnete pre ktorékoľvek z ubytovacích zariadení, ktoré sme uvedené, určite si užijete svoj pobyt v tomto kúsku raja na zemi.


Dovolenka Grenada Carriacou Island


Grenada a Carriacou Island sú dve krásne ostrovy Karibiku, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Pokiaľ túžite po krásnych plážach, krištáľovo čistom mori a bohatej faune a flóre, tieto ostrovy sú pre vás tým pravým miestom pre dovolenku.

Grenada, taktiež známa ako "Island of Spice" pre svoju produkciu škorice a muškátového oriešku, sa nachádza len niekoľko hodín od Miami. Aj keď tu nájdete veľa turistov, stále si môžete nájsť kúsky pláží, ktoré sú len pre vás a vašich spoločníkov. Najväčšou plážou na ostrove je Grand Anse, ktorá sa vyznačuje jemným bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou.

Okrem pláží tu nájdete aj množstvo historických pamiatok, ktoré sú prezentáciami koloniálnej histórie. Navyše, v interiéri ostrova sa môžete prejsť krásnymi tropickými dažďovými lesmi, kde nájdete vodopády a množstvo druhov vtákov a zvierat, ktoré sú domovom na ostrove.

Carriacou Island, ktorý sa nachádza iba 30 km južne od Grenady, je malý ostrov s počtom obyvateľov iba necelých 10 000. Napriek tomu ponúka návštevníkom nekonečné množstvo pláží, kde si môžete užívať slnko a krištáľovo čistú vodu. Najznámejšie pláže na ostrove sú Anse La Roche a Paradise Beach.

Medzi ďalšie atrakcie, ktoré môžu zaujať návštevníkov Carriacou Islandu, patria množstvo rybárskych dedín a tradičné výroba člnov. Tí, ktorí radi spoznávajú kultúry, by mali zavítať do dediny Windward, kde môžu vidieť, ako sa vyrábajú tradičné člny.

V oboch ostrovoch nájdete aj rôzne vodné športy, ako sú napríklad potápanie, šnorchlovanie, jachtárstvo alebo rybolov. Ak sa rozhodnete pre Grenadu a Carriacou Island na svoju dovolenku, môžete si byť istí, že sa budete chcieť sem vrátiť.

V každom prípade, návšteva týchto karibských ostrovov je určite zážitkom, ktorý nezabudnete. Pre návštevníkov, ktorí túžia po oddychu a uvoľnení, poznávaní kultúr a spoznávaní prírodných krás, Grenada a Carriacou Island sú jednoznačne správna voľba.


Najčastejšie otázky a odpovede Grenada Carriacou Island


Otázka: Aké sú hlavné atrakcie na Grenade a Carriacou Island?
Odpoveď: Na Grenade sú to napríklad Grand Anse Beach, Fort George, Concord Waterfall a Fort Frederick. Na Carriacou Island si môžete vychutnať Týždeň reggae, Tobago Cays Marine Park a Sandy Island.

Otázka: Aké je tá najlepšia doba na navštívenie Grenady a Carriacou Island?
Odpoveď: Najlepšie obdobie na návštevu Grenady a Carriacou Island je v období decembra až apríla, keď sú podmienky na plážach najlepšie a prší menej.

Otázka: Koľko stojí cestovanie na Grenadu a Carriacou Island?
Odpoveď: Cena cestovania na Grenadu môže byť závislá od mnohých faktorov, ako sú sezóna, letenky, ubytovanie a miesta, ktoré sa plánujete navštíviť. Predpokladá sa, že ak budete cestovať v sezóne a budete si platiť luxusné ubytovanie, potom môže byť cena vyššia ako v prípade cestovania v mimosezóne a ubytovania v menšej destinácii.

Otázka: Aké stravovanie si môžem užiť na Grenade a Carriacou Island?
Odpoveď: Na Grenade a Carriacou Island si môžete vychutnať tradičné karibské pokrmy ako sú dokonca curry, kari kozí, ryža a fazuľa a omeletový chlieb. Ak máte radi morské plody, máte šancu ochutnať čerstvé krevety, homáre a ryby.

Otázka: Potrebujem sa obavy o bezpečí počas návštevy Grenady a Carriacou Island?
Odpoveď: Grenada a Carriacou Island sú obyčajne bezpečné, ale ako každé cestovanie, mali by ste sa pripraviť na prípadné riziká. Odporúča sa, aby ste si zabezpečili svoju cestovnú poistenie a pred príchodom v destinácii zabezpečili svoje ubytovanie. Berte si so sebou kópiu svojich dôležitých dokumentov, ako je pas, alebo si ich uložte do online úložiska.


Počasie Grenada Carriacou Island


Grenada a Carriacou Island sú dva malé karibské ostrovy, ktoré sú obklopené tyrkysovým Karibským morom a ktoré ponúkajú nádherné pláže, miestnu kultúru a chutné jedlá. Klima na týchto ostrovoch je tropické, s ročnými teplotami, ktoré sa pohybujú medzi 23 a 32 stupňami Celzia, s vlhkým a daždivým obdobím medzi júnom a novembrom.

Máj a december sú obdobiami s menej zrážkami a teplejšími teplotami, čo je ideálne pre turistov, ktorí si chcú užívať pláže a krásne jasne modré more. Zrážky v Grenade sa vyskytujú najmä v horách a východných častiach ostrova, kde nájdete husté dažďové pralesy s tropickou vegetáciou a úžasnými vodopádmi.

Carriacou Island, ktorý sa nachádza asi 37 kilometrov severovýchodne od Grenady, má rovnaké klimatické podmienky ako hlavný ostrov. Tento ostrov však ponúka ešte väčšie množstvo údajov, ako sú tradičné karibské festivaly, trhy s miestnou kuchyňou a rybárske dedinky.

Turisti, ktorí sa vyberú na tieto ostrovy na dovolenku, by mali byť pripravení na občasný dažďový dážď, ktorý môže trvať niekoľko hodín. Okrem toho by si mali zobrať klobúk, opaľovací krém a dostatok tekutín, aby sa vyhli úžeriam slnka a dehydratácii.

Celkovo je Grenada a Carriacou Island nádherné miesto pre dovolenku s krásnymi plážami a milými ľuďmi. Klima tu je skvelá, s teplými teplotami po celý rok a menej zrážkami v období mimo daždivého obdobia. Navyše, oba ostrovy ponúkajú množstvo zážitkov, ktoré vás očaria a udržia vás tu na dovolenke ešte na ďalšie roky.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky