Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Kuba Cayo Coco

Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Cayo Coco


Bohužiaľ, neviem, o čom hovoríte. Môžete poskytnúť viac detailov alebo dodatočných informácií, aby som vám mohol správne odpovedať?


Dovolenka Kuba Cayo Coco


Dovolenka na Kube je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a zlatých pláží. Táto krajina ponúka prekrásne výhľady a miesta, ktoré si môžete užiť na plné korenie.

Jedným z najlepších miest na dovolenku je Cayo Coco. Táto malá ostrovčeková oblasť je oddelená od Kuby umelou cestou presne v strede Atlantiku a usadená v Karibskej oblasti. Cayo Coco je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať a odpočívať na pláži a zároveň chcú objavovať krásy kubánskej krajiny.

Pláže Cayo Coco

Pláže Cayo Coco sú vynikajúce pre turistov, ktorí chcú stráviť niekoľko dní pri mori a užívajú si pohodu a relax. Pláže sú bielym pieskom a postavené vedľa krásne modrého mora, ktoré vám poskytne ohromujúci výhľad. K dispozícii sú tiež reštaurácie a bary, ktoré vám poskytnú skvelé jedlo a nápoje.

Zábava a atrakcie

Okrem kúpania a opaľovania si môžete v Cayo Coco zahrnúť rôzne zábavné aktivity. Najlepšou atrakciou je vodné športy. Pláže sú ideálne pre rôzne vodné aktivity, ako sú šnorchlovanie, potápanie, lovenie rýb, jachting a kayak. Okrem toho si môžete užívať rozličné návštevy kultúrnych pamiatok a zájazdov do mesta. Môžete tiež navštíviť miestne reštaurácie a vychutnať si ukážky miestnej kuchyne.

Doprava a ubytovanie

Ak sa rozhodnete pre Cayo Coco ako vašu dovolenkovú destináciu, môžete sa tam dostať letecky alebo trajektom. Sú k dispozícii rôzne hotely, ktoré vám ponúknu pohodlné a luxusné ubytovanie. Väčšina hotelov ponúka plnú stravu a tiež tiež ponúka rôzne zábavné aktivity.

Zhrnutie

Cayo Coco je ideálnou destináciou pre milovníkov pláží a turistov, ktorí si chcú užiť relax a oddych. Sú tam nádherné pláže s modrým morom, ako aj rôzne zábavné aktivity pre turistov. Pozvite svojich priateľov a rodinu a užite si dovolenku na Cayo Coco a získajte nezabudnuteľné zážitky a spomienky.


Ubytovanie Kuba Cayo Coco


Kuba patrí medzi najpopulárnejšie turistické destinácie v Karibiku, a je pravdepodobne jednou z najlepších voľieb pre dovolenku v tropickom raji. Jedným z najkrajších miest na Kubanskej riviére je Cayo Coco. Tento ostrov sa nachádza v provincii Ciego de Avila a je pomerne izolovaný od zvyšku Kuby, čo znamená, že ho treba navštíviť osobitne.

Ak hľadáte ideálne miesto na čarovnú dovolenku na pláži, ubytovanie na Cayo Coco by mohlo byť tou správnou voľbou. Táto oblasť ostrova je obľúbená medzi turistami nielen pre svoje krásne pláže, ale aj pre svoje luxusné rezorty a hotely.

Medzi najlepšie miesta na ubytovanie patrí Meliá Cayo Coco. Tento all-inclusive rezort je zameraný na dospelých, pretože je určený iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Nachádza sa na najkrajšom mieste ostrova, kde máte prístup k nádherným plážam, exotickým zvieratám a čarovným krajinám. Okrem klasických plážových aktivít, ako sú opaľovanie a potápanie, môžete sa tiež zabaviť pri animačných programoch, nočných show alebo relaxovať v spa.

Ďalším luxusným rezortom je Iberostar Selection Playa Pilar. Tento 5-hviezdičkový resort sa nachádza priamo na pláži a má nádherné moderné izby s terasou alebo balkónom. Okrem toho ponúka aj množstvo aktivít, ako sú rôzne vodné športy, kúpeľný komplex, potápanie alebo nočné show.

Ak hľadáte lacnejšie ubytovanie, môžete sa ubytovať v Hotel Playa Coco. Nachádza sa v blízkosti pláže a jeho izby sú jednoduché, ale útulné. Hotel má aj vlastnú pláž, bazén, reštauráciu a bar.

Bez ohľadu na to, akú formu ubytovania si zvolíte, Cayo Coco vám ponúkne nezabudnuteľnú dovolenku na pláži s nádhernou prírodou, skvelými možnosťami na šport a oddych a nezabudnuteľnou kubánskou pohostinnosťou.


Letenka Kuba Cayo Coco


Kuba je krajina, ktorá nás privádza k svojim priezviskám pobirúcimi krásne zavlažované pláže, vynikajúce cukrovinky a korenistú kuchyňu, ale aj politickú a historickú konšteláciu, ktorá ju učinila jednou z najzaujímavejších krajín na svete. Medzi najdôležitejšie turistické miesta na ostrove patrí Cayo Coco, malý karibský raj v centre Kuby.

Ak sa rozhodnete navštíviť Cayo Coco, určite si potrebujete zabezpečiť letenku. Existuje viacero spoločností, ktoré lietajú na Kubu, no niektoré ponúkajú lepšie ceny a širšiu ponuku letov. Medzi spoločnosti, ktoré lietajú do tejto destinácie patrí napríklad Air Canada, Sunwing Airlines, Air Transat alebo WestJet.

Letenky do Cayo Coco sú dostupné z viacerých miest, väčšinou z Toronto alebo Montrealu v Kanade, avšak samozrejme môžete nájsť aj iné možnosti. Cena letenky závisí od viacerých faktorov, ako napríklad času odletu, dĺžky letu a toho, kedy sa rozhodnete ju kúpiť. Všeobecne platí, že lístky sú najlacnejšie, ak si ich kupujete vopred (minimálne mesiac dopredu) a ak sa rozhodnete cestovať v sezóne mimo vrcholu.

Pri cestovaní na Kubu je dôležité pamätať si na niekoľko zásadných vecí. Potrebujete zaplatiť cestovný pas alebo víza, ak chcete vstúpiť do krajiny. Okrem toho, na letisku si musíte zakúpiť povinné cestovné poistenie (ktoré sa väčšinou zahrňuje do nákladov na letenky). Kuba tiež vyžaduje, aby návštevníci mali očkované proti špecifickým chorobám.

Keď už máte svoju letenku, môžete sa tešiť na svoju dovolenku. Cayo Coco je známy svojimi neohrozenými obyvateľmi, vrátane divokých živočíchov, ako sú medvede, kačice, vtáky a krokodíly. Turisti majú tiež príležitosť navštíviť národný park Jardines Del Rey, historické miesta a pamiatky, prírodné jaskyne, niekoľko pláží s bledým pieskom a vodami dokonalého tyrkysového odtieňa.

V závislosti od toho, ako vás zaujíma, sa miesto určite stane vašou obľúbenou priečinkou, ktorú sa litte dožijete. Vyberieme si správnu letenku a vyberieme si správnu lokalitu, pretože to sú komponenty dovolenky, ktoré vás donútia, aby ste chceli zostať nadobytečne. Ukrýva v sobá malé odkazy na kubánsku kultúru a tento región je čoraz populárnejší medzi turistami.

Vytvorte si svoj vlastný itinerár, objavujte nové miesta, prírodné krásy a ochutnajte miestne kulinárske špeciality. S Cayo Coco si obyčajnú dovolenku len tak nenatterajujete, ale niečo, čo nikdy nezabudnete.


Počasie Kuba Cayo Coco


Počasie na Kuba Cayo Coco

Ak chystáte svoju dovolenku na Kube, určite sa nebojte zimy, snehu ani ľadu. Kubu môžete navštíviť počas celého roka, pretože tu panuje subtropicálne klima a teploty sa pohybujú medzi 25 - 30 °C. No, ako to býva, na každom mieste na svete sú drobné rozdiely, ktoré charakterizujú každé miesto individuálne. Napríklad taký Cayo Coco nie je výnimkou.

Cayo Coco je malý ostrov, ktorý do roku 1988 bol neobydlený a mal iba niekoľko kilometrov. Na ostrove vznikli turistické destinácie a dnes patrí k najnavštevovanejším miestam na Kube. Ostrov sa nachádza na východnej časti Kuby, v provincii Ciego de Ávila, a môže sa pochváliť bielymi plážami, turistickou infraštruktúrou a obľúbeným miestom pre potápanie.

Počasie na ostrove sa vyznačuje vysokými teplotami, vysokou vlhkosťou a mnohokrát aj silným vetrom. Najteplejšie obdobie na ostrove je od júna do augusta, kedy sa denné teploty pohybujú okolo 30 °C a v noci klesajú na 25 °C. V zime je na ostrove teplejšie ako na iných miestach na severe, avšak teploty nie sú také vysoké a pohybujú sa okolo 26 °C počas dňa a 20 - 22 °C v noci.

Počas celého roka môže na Cayo Coco pršať, ale sú to zväčša krátke, ale silné a rýchle prehánky, takže vám nezničia dovolenku. Najviac sa však dá očakávať dážď v období od mája do októbra, kedy sa celá Kuba nachádza v období hurikánov. Avšak Cayo Coco sa nachádza v zóne s nízkym rizikom a v druhom polroku roka sú tu väčšie šance na suchšie obdobie.

Ak ste nadšením potápači, rovnako ako mnoho návštevníkov Cayo Coco, voda tu má počas celého roka dobrú viditeľnosť, ktorá dosahuje až 40 metrov. Najteplejšia voda je zvyčajne v období leta, keď teplota mora stúpa až na 28 - 30 °C. V zime je teplota mora nižšia, ale stále dosahuje príjemných 25 - 26 °C.

Cayo Coco je obľúbenou turistickou destináciou po celý rok, či už chcete relaxovať na pláži, pozerať rôzne druhy zvierat alebo potápať sa v priesvitnom mori, na tomto mieste si určite prídete na svoje. A ako sme si povedali, vyberte si obdobie, ktoré vám najviac vyhovuje a pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na Kube!


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky