Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail

Ubytovanie Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail


Lichtenštajnsko je malá krajina v Európe situovaná medzi Rakúskom a Švajčiarskom. Väčšinu tejto krajiny tvoria kopce a hory, ktoré poskytujú návštevníkom úchvatné výhľady. Ak chcete zažiť jedinečné zážitky a užiť si prírodu, navštívte Lichtenštajnsko a vydejte sa na Eschnerberg Trail.

Eschnerberg Trail je 21.5 kilometrový chodník, ktorý predstavuje jednu z najkrajších trás v Lichtenštajnsku. Chodník je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených turistov, čo ho z neho robí obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi a páry.

Tento chodník sa začína v obci Nendeln a pokračuje cez lúky, vinice a lesy až do obce Gamprin. Chodník je dobre značený a návštevníci si môžu užívať prírodu a krásne výhľady na každom kroku.

Ubytovanie na Eschnerberg Trail je k dispozícii v niekoľkých obciach, ktorými prechádza chodník. Najbližšie ubytovanie nájdete v obci Nendeln, kde je k dispozícii niekoľko hotelov a penziónov. Všetky ponúkajú pohodlné ubytovanie a skvelú službu.

Okrem hotela v obci Nendeln môžete nájsť ubytovanie aj v obciach Eschen, Schaan a Gamprin. Tieto obce sú umiestnené v blízkosti chodníku Eschnerberg Trail a ponúkajú širokú škálu rôznych možností ubytovania.

Pre tých, ktorí hľadajú alternatívne možnosti ubytovania, môžete skúsiť kempovať. V Lichtenštajnsku je niekoľko kempov, ktoré ponúkajú skvelé možnosti pre turistov a návštevníkov. Ubytovanie v kempoch je často lacnejšie ako ubytovanie v hoteloch a penziónoch.

V dnešnej dobe mnoho ubytovacích zariadení ponúka tiež rôzne wellness služby ako sauna, masáže, bazén a ďalšie. Po dlhom dni strávenom na chodníku môže byť návšteva wellness centra skvelou prevenciou pre stresové situácie.

Lichtenštajnsko a Eschnerberg Trail ponúkajú vynikajúce príležitosti pre turistov a návštevníkov na objavovanie krás krajiny a užívanie si jej prírodných krás. Nesmieme zabudnúť na to, že Lichtenštajnsko je malou krajinou a počet miest na ubytovanie je limitovaný. Je preto dôležité vybrať si svoje ubytovanie čo najskôr. Či už si zvolíte hotel, penzión alebo kemp, určite nebudete ľutovať svoju návštevu v Lichtenštajnsku a na Eschnerberg Trail.


Dovolenka Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail


Ak hľadáte unikátny spôsob, ako preskúmať Lichtenštajnsko, Eschnerberg Trail by mohol byť tou správnou voľbou. Tento túra, ktorá prechádza krásnou krajinnou oblasťou v srdci Lichtenštajnska, ponúka nádherné výhľady na okolité hory, dedinky a zaujímavé historické pamiatky.

Eschnerberg Trail sa rozprestiera na 13 kilometrov a vyznačuje sa množstvom strmých výstupov a klesaní. Táto túra nie je pre každého, no pre tých, ktorí vzali na seba výzvu, túra sa považuje za nezabudnuteľnú skúsenosť. Prvý úsek cesty stúpa do vrcholovej oblasti Triesen a ponúka nádherné výhľady na Rýnsku dolinu a Švajčiarske Alpy.

Pokiaľ sa dostanete až na vrchol, môžete si vychutnať zaujímavé pamiatky a historické miesta. Napríklad môžete navštíviť gotický kostol Sv. Martina v obci Triesen alebo si vychutnať nádherný výhľad z hradu Schellenberg. Po tom, čo získate dostatok sily a energie, môžete pokračovať v púti cez ďalšie kruhové trasy, ktoré vám umožnia získať ešte viac nádherných výhľadov na okolitú krajinu.

Ak máte chuť na niečo ľahšie, môžete si zvoliť krátku 4-kilometrovú trasu, ktorá vedie z obce Schaan na vrchol Eschnerbergu. Aj táto trasa ponúka krásne výhľady a zaujímavé miesta na návštevu, ako napríklad kaštieľ Schaanwald alebo Muzeum líšky a zajace.

Aby ste si túru užili v plnej kráse, môžete sa rozhodnúť pre prenocovanie v blízkosti trasy. Existuje množstvo možností ubytovania, od izieb v miestnych hostincov po kempovanie na voľnej prírode. Návšteva Lichtenštajnska a túra Eschnerberg Trail je určite nezabudnuteľnou skúsenosťou, ktorá vám umožní objaviť krásy tejto krajiny a jej kultúrne dedičstvo. Tak čo ešte čakáte? Rozpálte si nohy a vyberte sa na púť!


Najčastejšie otázky a odpovede Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail


Otázka: Čo je Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail?
Odpoveď: Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail je turistická trasa v Lichtenštajnsku, ktorá vedie po pohorí Eschnerberg.

Otázka: Aká je dĺžka trasy Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail?
Odpoveď: Trasa má dĺžku 18,5 kilometra.

Otázka: Ako sa dostanem na začiatok trasy Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail?
Odpoveď: Začiatok trasy sa nachádza v obci Nendeln. Je možné sa sem dostať autobusom č. 21 zo stanice vlaku v Feldkirchu v Rakúsku.

Otázka: Ako dlho trvá absolvovať Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail?
Odpoveď: Trasa by mala byť dokončená počas jedného dňa, približne za 6 až 7 hodín.

Otázka: Sú na trase niektoré ťažké úseky?
Odpoveď: Trasa nie je príliš náročná, ale obsahuje niektoré strmé stúpania a zjazdy a niektoré úseky môžu byť kamenisté.

Otázka: Kde môžem získať mapu trasy?
Odpoveď: Mapu trasy a ďalšie informácie nájdete na oficiálnej webovej stránke turistickej oblasti Eschnerberg.

Otázka: Aké turistické atrakcie môžem vidieť počas Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail?
Odpoveď: Počas trasy navštívite niekoľko malebných dediniek a môžete obdivovať pohľady na hory a údolia.

Otázka: Musím mať určitú výbavu na absolvovanie trasy?
Odpoveď: Odporúčame vhodné turistické topánky a oblečenie, vodu a občerstvenie a ochrannú krém na slnko.

Otázka: Je trasa celoročne prístupná?
Odpoveď: Áno, trasa je priesvitne prístupná počas celého roka, ale odporúčame ju absolvovať v teplejších mesiacoch.

Otázka: Je nutné zarezervovať si miesto na trase?
Odpoveď: Nie, neexistuje nutnosť rezervácie na trase.


Letenka Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail


Lichtenštajnsko je malebné kniežatstvo v srdci Európy s dokonalým spojením prírody a kultúry. Vyzýva turistov z celého sveta, aby prišli a objavovali jeho krásu a zázraky. Jedným z najpopulárnejších miest na návštevu pre milovníkov prírody je Eschnerberg Trail.

Eschnerberg Trail je pomerne nová túra v Lichtenštajnsku, ktorá si získala srdcia turistov po celom svete. Táto pohodlná a ľahko prechádzková trasa začína v mestečku Schellenberg a vedie po kopci až do obce Nendeln. Celkom ju tvoria štyri rôzne trasy, každá s nejakou jedinečnou krásou a scénou.

Trasa vediaca do západnej časti Eschnerbergu ponúka nádherné výhľady na údolie do Rýna a švajčiarske hory, zatiaľ čo trasa na východnom konci nášho sledovania ponúka čarovné pohľady na Schellenberg a okolité národné parky. Trasa strednou časťou tvorí rázcestie a vedie turistov do blízkosti malých vodopádov a ďalších miest, ktoré sú ideálne pre trávenie času, objavovanie a fotografovanie.

Celková dĺžka Eschnerberg Trailu je približne 10 km a je vhodná pre všetkých - od rodín s deťmi až po skúsených turistov. Cesta je vyznačená a okolia sú vysoko estetické, takže je ťažké sa dostať z očí a dokonca aj s telefónom.

Ak chcete túru na Eschnerberg Trail, musíte sa postarať aj o letenku do Lichtenštajnska. Sú k dispozícii rôzne lety z mnohých krajín sveta na najbližšie letisko - letisko v Zürichu, ktoré sa nachádza asi 100 km od Lichtenštajnska. Cestovanie cez železničnú sieť Európy je tiež ľahké a pohodlné.

Hoci Lichtenštajnsko nie je veľké a Eschnerberg Trail nie je najdlhším ani najťažším, je to určite jedno z najkrajších a najpohodlnejších miest na návštevu pre každého milovníka prírody. Užite si túru a pohodlnú dovolenku v Joviaľnom prostredí Lichtenštajnska.


Počasie Lichtenštajnsko Eschnerberg Trail


V Lichtenštajnsku sa začína oteplenie a slnko čoraz častejšie trčí hmlistým oblohom, čím nastáva ideálny čas pre milovníkov turistiky na Eschnerberg Trail.

Táto obľúbená túra sa nachádza na juhu krajiny a návštevníci budú očarení krásnymi výhľadmi na hory a údolia. Trasa je celkovou dĺžkou 14 kilometrov a prekonáva výškový rozdiel 700 metrov.

Počasie na Eschnerberg Trail je ideálne na jar a v lete, keď teploty dosahujú priemerné hodnoty 18 až 25 stupňov Celzia. Väčšinou je slnečno a jasná obloha umožňuje turistom vychutnať si úžasné výhľady na okolitú krajinu.

Prechádzka po chodníku začína v obci Trübbach a návštevníci budú postupne stúpať cez lesy a horské lúky, pričom na vrcholku čaká odmena - panoramatický výhľad na údolie Rýna.

Lichtenštajnsko je známe svojou prírodou a Eschnerberg Trail dáva možnosť tých, ktorí túžia po užití si jej krás, a to na ceste k priateľskej a kondičnej hodnote.

Takže ak ste turista, ktorý cestuje do Lichtenštajnska a máte radi prírodu, neváhajte navštíviť Eschnerberg Trail a objavte túto záhadnú krásu a vynikajúce prostredie.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky