Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Maldivy Embudu Village

Dovolenka Maldivy Embudu Village


Ak hľadáte dokonalé miesto na relax po celom dni na pláži v tieni pohodlného závesu preplneného palmami a vychutnávate si sviežu a chladenú kokosovú vodu, potom je Maldivy Embudu Village tou správnou voľbou pre vás. Táto destinácia patrí medzi najkrajšie ostrovné rajské kúty na svete, s úžasnými plážami, krištáľovo čistou vodou, jemným pieskom a bohatou podmorskou faunou.

Embudu Village je kúzelné miesto na báječnú dovolenku, kde môžete užívať si luxusné ubytovanie a nebývalý komfort s prírodnými zážitkami, ktoré stoja za to. Toto miesto ponúka svojim návštevníkom plné relaxu v štýle "do ničoho". Môžete si užívať najvyššiu kvalitu služieb a dichotomy mieru v ešte nedotknutej prírode.

Pláže Maldiv sú známe pre svoju konzistentne jasne modrú farbu vody a čistotu, bez znečisťujúcich látok ktoré by rušili plavanie alebo potápanie, takže si môžete bezpečne vychutnávať ostrovy a more kedykoľvek. Pláže Embudu Village sú tiež nádherné, s dokonalým pieskom a jemnou bielou farbou. Je to miesto, aby si oddýchli a užívali si prírodu.

Krom toľkých úžasných pláží ponúka Embudu Village aj rozmanitý vodný program, vrátane potápania a snorklovania, kde sa vám môžu ponúkať druhy, ktoré asi predtým nemáte videli.

Pre tych ktorí túžia po čo najlepšom vyžití, lze ponúknuť kompletné zariadenie pre vodné športy, vrátane surfingu, windsurfingu, kajaku, a ďalších atrakcií. Po celodennom pobytu v mori si môžete na relax navštíviť Arian Spa, ktorý je súčasťou tohto luxusného rezortu, kde si môžete navyše objednať aj niečo dobré.

Nebudete si musieť robiť starosti o jedlo v Embudu Village. Reštaurácie ponúkajú široký výber jedál a nápojov, ktoré sú čerstvé, vynikajúceho vkusu a v ponúkanej kvalite. Pokiaľ ide o ubytovanie, dostupná je široká paleta luxusných izieb a apartmánov, v ktorých si môžete užiť svieži vzduch a rannú lastovičku už na prahu balkóna. Izby v Embudu Village sú zdobené prekrásnymi tóňami bielu, modrou a červenou, ktorej nádčasový dizajn ideálny pre odpočinok mysle a tela.

Na Embudu Village to vzduchacie kriedou daje pocit, že sa tam každý chcel vrátiť. Maldivy sú skutočne nádhernou destináciou od uja do večera, a to čokoľvek dovolenka bude odpočinková, romantická alebo aktivitná. Skúste sem pricestovať aspoň raz a uvidíte.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Embudu Village


1. Ako sa dostať na ostrov Embudu Village?
- Na ostrov sa dostať dá len lodou z hlavného mesta Male. Transfer je zabezpečený rezortom a trvá približne 20-30 minút.

2. Aké typy izieb sú k dispozícii v Embudu Village?
- V rezorte sú k dispozícii bungalovy priamo na pláži, bungalovy v záhrade a bungalovy s výhľadom na more.

3. Je možné v Embudu Village organizovať potápanie?
- Áno, v rezorte je dostupná potápačská škola a je možné sa prihlásiť na kurzy a výlety.

4. Sú v rezorte k dispozícii vodné športy?
- Áno, v Embudu Village sú k dispozícii vodné športy, ako napríklad windsurfing, kajakovanie, šnorchlovanie a vodné lyžovanie.

5. Je v rezorte možné si objednať miestne jedlá?
- Áno, v rezorte sú k dispozícii miestne jedlá a aj medzinárodná kuchyňa.

6. Je na ostrove Embudu Village možné organizovať súkromné večere?
- Áno, v rezorte je možné si objednať súkromnú večeru na pláži alebo v romantickom prostredí.

7. Aké aktivity a zážitky ponúka Embudu Village?
- Rezort ponúka rôzne aktivity, ako napríklad potápanie, šnorchlovanie, rôzne vodné športy, masáže, prechádzky po pláži a organizovanie výletov na okolité ostrovy.

8. Má rezort vlastnú pláž?
- Áno, Embudu Village má svoju vlastnú súkromnú pláž, ktorá je prístupná pre hostí hotela.

9. Aké je počasie na Maldivách?
- Na Maldivách panuje tropické počasie s teplotami okolo 30 stupňov Celzia po celý rok. Občas sa môžu vyskytnúť krátke dažde alebo búrky.

10. Je potrebné mať vízum pri ceste na Maldivy?
- Slovenskí občania nepotrebujú vízum pri ceste na Maldivy na pobyt do 30 dní. V prípade pobytu dlhšieho ako 30 dní je potrebné získať vízum.


Ubytovanie Maldivy Embudu Village


Embudu Village sú krásne a romantické Maldivy, obkolesené tyrkysovými vodami a bielymi pieskovými plážami. Tento ostrov je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj a kľud vo svete plnom chaosu a ruchu. Ostrov je dostupný iba loďou z hlavného mesta Malé, ktorá trvá asi 40 minút.

Ubytovanie v Embudu Village ponúka viacero možností, vrátane bungalovov priamo nad vodou, bungalovov s výhľadom na more a záhrady a centrálnych luxusných bungalovov typu Honey Moon, pre tých, ktorí hľadajú viac súkromia. Bungalovy sú dobre vybavené a majú súkromný balkón, súčasne ponúkajú aj úžasný výhľad na okolitú prírodu, ktorý robí z pobytu na Maldivách jedinečný zážitok.

Okrem ubytovania návštevníci ostrova môžu využiť aj rôzne ďalšie aktivity. K dispozícii je napríklad potápanie, šnorchlovanie, rybolov, jazda na člne a mnoho ďalšieho. Tipom našich asistentov môže byť aj večerné plachtenie na kruhových lodiach, kedy si môžete užívať romantickú atmosféru pri západe slnka.

V areáli sa nachádza aj plážový bar, kde si môžete objednať občerstvenie a obľúbené drinky do ruky priamo na pláži. V reštaurácii sa návštevníci môžu tešiť na čerstvé morské plody, taktiež chutnú ázijskú kuchyňu a miestne špeciality. Pre tých, ktorí hľadajú absolútnu relaxáciu a oddych, odporúčame tiež navštíviť miestne wellness centrum, kde návštevníkom ponúkajú široký výber masáží, ako aj rôzne kúpele a procedúry.

Embudu Village je jedným z najväčších a najlepších turistických resortov na Maldivách. Ponúka krásne ubytovanie, skvelú stravu a veľa zážitkov a aktivít. Pokojná atmosféra, nádherné prostredie a krásne pláže, to všetko robí z Embudu Village ideálne miesto pre dovolenku snov. Preto ak hľadáte romantiku a oddych v tropickom raji, určite neváhajte a rezervujte si tu svoju dovolenku.


Počasie Maldivy Embudu Village


Maldivy sú jedným z najkrajších miest na svete, kde vás očarí nielen krásna príroda, ale aj tropické počasie. Jedným z najobľúbenejších miest pre turistov je apartmánový komplex Embudu Village, ktorý ponúka luxusné ubytovanie, výborné jedlo a veľa zábavy na pláži.

Počasie na Maldivách je teplé a vlhké po celý rok, čo robí z nich ideálne miesto pre dovolenku. Najteplejšie mesiace sú od apríla do septembra, kedy teplota stúpa až na 33 stupňov Celzia. V tomto období je aj väčšia pravdepodobnosť krátkeho dažďa alebo búrky.

Najchladnejšie mesiace sú od novembra do februára, kedy teploty klesajú na približne 28 stupňov Celzia. Tento čas je ideálny pre tých, ktorí sa nevyhýbajú miernym teplotám a chcú sa vyhnúť najvyšším cenám sezóny.

V Embudu Village môžete očakávať teploty vo výške 30 stupňov Celzia po celý rok. Voda je vysoko tepelná až do decembra, kedy teploty teplej vody začínajú klesať na približne 27 stupňov Celzia. Voda je priezračná a s viditeľnosťou až do 30 metrov.

Pláže v Embudu Village sú ideálne pre opaľovanie a plávanie a môžete si užívať ranné slnečné lúče, prechádzky po pláži a stonožkami priamo v blízkosti vody. Okrem toho, že môžete užívať si teplý vietor, môžete tiež obdivovať miestne faunu a flóru.

Pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť sesónnym aktivitám, ponúka Embudu Village aj mnoho ďalších zaujímavých aktivít, ako sú: potápanie, kiteboarding, surfing, rybárske výlety a prechádzky s loďou, aby ste si mohli užiť krásne okolie Maldiv.

Celkovo je počasie v Embudu Village a na Maldivách všeobecne skvelé pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú užívať si krásne prostredie a prírodu. S ďalšími aktivitami a zábavou, ktoré ponúka Embudu Village, je táto dovolenka ideálna pre každého, kto chce užívať si západ slnka a tropický raj.


Letenka Maldivy Embudu Village


Maldivy sú pre mnohých snom vyplneným jedlom. Práve preto sa nejedná len o kus zeme medzi Južnou Áziou a Afrikou, ale o raj na zemi. Ak túžite po skutočne exotickom dovolenkovom zážitku, nemali by ste váhať. A práve v tejto súvislosti by ste mali zvážiť letenku na Maldivy, presne na jedno z ostrovčekov Embudu Village.

Embudu Village sa nachádza len pár kilometrov juhozápadne od Malé, hlavného mesta Malijského atola, v ktorej sa nachádza medzinárodné letisko. Ostrov je veľmi pekný a predstavuje skutočnú pohodu pre cestovateľov. Z času na čas sem dokonca zavítajú aj miestni obyvatelia, ktorí predstavujú skutočnú hospitalitu a jednoduchosť. Samozrejme, nechýba ani možnosť relaxovať na pláži a užívať si krásne kúsky tropických rastlín a zvierat.

Embudu Village ukazuje Maldivy v plnej kráse

Ak chcete vidieť Maldivy v plnej kráse, mali by ste navštíviť Embudu Village. Je to ostrovček, ktorý ponúka veľa možností pre dovolenkových cestovateľov. Je to raj, ktorý svojim návštevníkom ponúka množstvo aktivít a zážitkov. Ostrov má prehliadkovú loď, kajaky a skvelú možnosť potápať sa. Samozrejme, nezabudnite si zapožičať potápačskú výbavu a objavte klenoty pod vodou.

Ostrov má tiež vlastné morské potápolné centrum, kde sa môžete naučiť, ako sa dostanete čo najhlbšie pod hladinu. Pokojný chod získate aj v našich masážnych salónoch, v ktorých sa dostanete do dobrej nálady a zostanete uvoľnení do úplného vypnutia. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín, sa ponúka možnosť vyskúšať si windsurfing alebo jazdu na lyžiach na vode.

Nakoniec, ale nie najmenej dôležitá atrakcia ostrova je jedlo, ktoré vám poskytne chvíle úžitku. Panuje tu famózna kuchyňa, ktorú tvoria najlepšie miestne ingrediencie a ktorú by ste určite mali vyskúšať. Spojenie kontrolovaných rýb, škorpiónov a ústredí pre všetky jedlé, môžete si užiť skutočne dobré tanier plný chutí a vyvolať si skutočný pocit, že ste na Maldivách v raji.

V záverečnej časti článku by som vám len chcela poradiť, aby ste si naplánovali svoju letenku do Embudu Village. Tento ostrov ponúka neopakovateľné zážitky, ktoré by mal každý dieťa predtým, než dospelý. Preto si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť a vyrazte na Maldivy. Veríme, že si ju užijete a že zostanete spomienkou na tento čarovný kus sveta.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky