Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Maroko Tan-Tan

Ubytovanie Maroko Tan-Tan


Tan-Tan je provinciou v Maroku, ktorá sa nachádza v juhozápadnej časti krajiny. Toto oblasť sa vyznačuje najlepšie záchytným bodom pre cestovateľov, ktorí sa chystajú navštíviť zvyšok Maroka. Ubytovanie v Tan-Tan môže byť náležité, ak by ste hľadali ubytovanie ako vo vysoko luxusných rezortoch, tak aj v menších penziónoch, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Navrhujeme možnosti ubytovania v Tan-Tan, ktoré budú dokonalé pre vaše ďalšie dobrodružstvo v Maroku.

1. Hotel Al Madina

Ak hľadáte luxusné ubytovanie, ktoré ponúka prvotriedne služby, určite si vyberte Hotel Al Madina. Hotel je len niekoľko krokov od pláže a ponúka nádherné výhľady na Atlantický oceán. Vyhrievaný bazén na streche hotelu, wellness centrum a reštaurácia sú iba niektoré z mnohých zariadení, ktoré nájdete v hoteli Al Madina.

2. Hotel L'Espadon

Ak hľadáte ubytovanie, ktoré je o niečo lacnejšie, ale aj ďalej ponúka dobré služby, môžete si zvoliť Hotel L'Espadon. Tento hotel vám ponúka nádherné pláže, ktoré sú doslova jedny z najlepších, aké nájdete v Maroku. Hotel L'Espadon ponúka tiež vynikajúcu reštauráciu, ktorá patrí k najlepším v Tan-Tan.

3. Tan Tan Plage

Toto ubytovanie je ideálne pre tých, ktorí chcú zažiť tradičnú marockú kultúru a šťavnatú kuchyňu. Pokoje sú veľké a útulné, a ponúkajú vám všetko, čo potrebujete pre vynikajúci pobyt v Tan-Tan. Okrem toho, že je to lacnejšie ako iné hotely v Tan-Tan, ideálne sa nachádza v blízkosti najlepších pláží v Tan-Tan a môžete tu okrem iného vyskúšať aj niektoré z najlepších gurmánskych jedál v Maroku.

4. Hotel Palm Beach Tan-Tan

Posledné ubytovanie v našom zozname, Hotel Palm Beach Tan-Tan, je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú útulné a cenovo dostupné hotely v Tan-Tan. Tento hotel sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka vám vynikajúci výhľad na Atlantický oceán. Môžete tu vyskúšať niektoré z najlepších morských plodov, ktoré ponúka marocká kuchyňa.

Vychutnajte si svoj pobyt v Tan-Tan a objavujte krásy Južného Maroka s týmito ubytovaniami ako vašou základňou. Bez ohľadu na to, ktorý hotel si vyberiete, všetky ponúkajú prvotriedne služby, ktoré sú typické pre pohostinnú kultúru Maroka.


Počasie Maroko Tan-Tan


Maroko je krajina s pestrými klimatickými podmienkami a jedným z krajov, ktoré sa vyznačujú dlhými týždňami horúcich dní, je Tanger-Tetouan-Al Hoceima. Jedným z miest v tejto oblasti, kde sa teploty môžu v lete vyšplhať až na 40 stupňov Celzia, je Tan-Tan. Tento mesteček sa nachádza na juhu Maroka blízko pobrežia Atlantiku a jeho klimatické podmienky sú podobné ako v blízkej Sahare. Väčšinou celoročne panuje teplé a suché počasie, ktoré môže byť v niektorých mesiacoch dosť extrémne.

Leto v Tan-Tan sa začína už v máji a trvá až do septembra. Teploty sa v tomto období pohybujú od 25 stupňov Celzia v noci až po neuveriteľných 48 stupňov počas dňa. Práve v lete, keď sa nedá uniknúť pred slnkom, mnohí obyvatelia a návštevníci hľadajú útočisko priamo na pobreží Atlantiku, kde vietor prináša osvieženie.

Jeseň v Tan-Tan je trochu priaznivejšia a teploty klesajú na príjemných 20 - 25 stupňov Celzia. To je ideálne obdobie na kempovanie, prechádzky po pláži a pozorovanie miestnej flóry a fauny. Poloha Tan-Tanu je blízko pobrežia a množstvo slaných jazier v okolí priláka milovníkov vtáctva, ktorí si môžu vychutnať pohľad na množstvo druhov vtákov vrátane plameňov a pelikánov.

Zima v Tan-Tanu je tradične suchá a teploty sa dajú považovať za miernych. Priemerné teploty sú okolo 18 stupňov Celzia. To je obdobie, kedy si mnohí turisti užívajú krásy miestnych hôr a okolitých dediniek. So stúpajúcou výškou nadmorskej výšky sa teploty postupne znižujú a nie vždy je možné nájsť kúsky snehu.

Jar v Tan-Tanu znamená návrat sucha a horúčavy. V marci a apríli môžeme zažiť teploty okolo 30 stupňov Celzia počas dňa. To je však aj obdobie, kedy sa tanranskí farmári vracajú na polia a pristupujú k orbe po zimnej prestávke. Zem sejú do výšky a závisí to od dažďa, ktorý môže ale nenastávať.

Celkovo sa dá povedať, že počasie v Tan-Tanu je relatívne konštantné. Panuje tu skôr podobná klíma ako v saharskej časti Maroka a jednotlivé obdobia sa líšia len mierou horúčavy. Ak plánujete cestu do tejto časti Maroka, najvhodnejšie obdobie na návštevu by bolo jesenné alebo zimné, kedy sú teploty dostatočne príjemné.%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%


Letenka Maroko Tan-Tan


Maroko je exotická a farebná krajina, ktorá láka turistov svojou nádhernou prírodou, kultúrnym dedičstvom a pohostinnou povahou miestnych obyvateľov. Ak sa chystáte na cestu do Maroka, určite sa oplatí voľbu letiska, na ktorom pristávate a jedným z možných príletov je letenka do Tan-Tan.

Letenka do Tan-Tan vám otvorí dvere k málo navštevovanému, ale krásnemu regiónu na juhu Maroka. Toto mesto je skvelým východiskovým bodom pre výlety po púšti a určite sa oplatí ho zaradiť do vášho itinerára. Tan-Tan sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu a predstavuje miesto, ktoré je obľúbené najmä u surferov a kajakárov.

Keď sa rozhodnete pre letenku do Tan-Tan, nemusíte sa obávať veľkej náporu turistov. Mesto patrí medzi pokojnejšie miesta v Maroku a určite vás pohltí jeho autentická atmosféra. Tan-Tan je miestom, kde sa stretávajú kultúry Afriky a Európy. V uliciach mesta nájdete rôzne obchody s tradičnými suvenírmi, ale aj modernými obchodnými centrami.

Okrem návštevy mesta je tu mnoho výletových možností. Osobitne zaujímavým miestom je v tomto regióne Národný park Arganeraie, ktorý sa nachádza asi dve hodiny od Tan-Tan. Park je známy svojim endemickým rastlinstvom vrátane argáne a mnohými chránenými zvieratami.

Ak sa chcete večer zabaviť, môžete navštíviť niektorý z miestnych reštaurácií, kde nechýba ani tradičná marocká kuchyňa. Tmavé a klimatizované izby s okrasnými sedacími súpravami, kde budete môcť ochutnať rôzne špeciality a nádherné víno, vytvoria nezvyčajné marocké zážitky, o ktorých sa budete radi deliť s vašimi priateľmi.

Spolu s letenkou do Tan-Tan získate možnosť objavovať krásy juhu Maroka a zažiť autentickú kultúru, ktorá je v tomto regióne stále všadeprítomná. Vzdušný prepravca Air Maroc Vám bude s ochotou kedykoľvek pomôcť pri každej otázke alebo prípadnej nejasnosti a zabrániť tak nedorozumeniam.


Najčastejšie otázky a odpovede Maroko Tan-Tan


1. Kde sa nachádza Tan-Tan v Maroku?
- Tan-Tan sa nachádza v juhozápadnej časti Maroka, v blízkosti púšte Sahara a Atlantického oceánu.

2. Aké sú zvláštnosti Tan-Tanu?
- Tan-Tan je známe ako miesto, kde sa koná každoročný festival pouštnych kultúr a aj ako hlavné centrum rybolovu v regióne.

3. Aké sú hlavné atrakcie v Tan-Tanu?
- Medzi hlavné atrakcie patrí Národné múzeum Tan-Tan, ktoré zobrazuje históriu a kultúru regiónu, a aj trh s miestnymi produktmi a suvenírmi.

4. Aké je počasie v Tan-Tanu?
- Počasie v Tan-Tanu je typické pre púštnu oblasť, s extrémnymi teplotami v lete a chladnými nocami v zime.

5. Ako sa dostanete do Tan-Tanu?
- V Tan-Tanu je malé letisko, ktoré obsluhuje niektoré medzinárodné lety. Cesta autom alebo autobusom z iných miest v Maroku je tiež možná.

6. Koľko dní by som mal/a stráviť v Tan-Tanu?
- Na preskúmanie hlavných atrakcií a okolitých oblastí by ste mali stráviť aspoň 2-3 dni v Tan-Tanu.

7. Aké sú typické jedlá v Tan-Tanu?
- Tan-Tan je známy aj pre svoju tradičnú kuchyňu, vrátane jedál z rybieho mora, ktorými je región bohatý. Taktiež sa tu podávajú pokrmy z kozieho mäsa, ktoré sú obľúbené medzi obyvateľmi.

8. Aké iné miesta v blízkosti Tan-Tanu by som mal/a vidieť?
- V blízkosti Tan-Tanu sa nachádza množstvo miest s bohatou históriou a kultúrou vrátane Guelmim, Sidi Ifni a Tarfaya. Okolité nádherné pláže by tiež určite stáli za návštevu.


Dovolenka Maroko Tan-Tan


Maroko je krajina bohatá na krásu, históriu a kultúru. Ak hľadáte odľahlé miesta pre dovolenku, Tan-Tan by mohol byť skvelou voľbou pre vás. Nachádza sa na juhu Maroka, v blízkosti Atlantického oceánu a hranice s Mauritániou.

Pokiaľ ide o turizmus, Tan-Tan je neraz prehliadanou oblasťou, čo je pre mnohých turistov pokojným a príjemným prekvapením. Miesto je bohaté na množstvo prírodných krás, ako sú napríklad rozľahlé piesočné duny, oázy plné zeleni, krásne pláže a omamné pohľady na rozsiahlu púšť.

Jednou z najlepších aktivít, ktoré môžete zažiť v Tan-Tan, je pozorovanie slnka pri zapadnutí. Odtiaľto sú pohľady oveľa viac než klenotom. Podmanivé a krásne oblohy poskytujú úchvatné zážitky, ktoré vás dokážu okúzliť.

Navštívte aj miestne trhy plné farebných produktov, ručne vyrábaných remesiel a domácich pochutín. Ak máte radi dobrodružstvá, môžete si vyskúšať aj jazdu na kamilách alebo prechádzku na koňoch po okolitom teréne.

Maroko je tiež známe svojou kuchyňou a Tan-Tan nie je výnimkou. Skúste miestnu kuchyňu, ktorá má ťažisko na mäse a aromatických koreninách. Okrem toho, pivo, ktoré tu nájdete, je jedno z najlepších v Maroku.

V Tan-Tan sa môžete ubytovať vo veľkostiach, podobných stanu, ktoré sú už aj samy o sebe zážitkom. Miestni ľudia sa radi postarajú o to, aby sa cítili pohodlne a doslova si aj oddýchli.

Takže, ak hľadáte kúsky pustiny s extravagantnými scenériami a kultúrou, ktorú už nikde inde nájsť nemusíte, Tan-Tan je tu pre vás. Vyberte sa sem a prežite úžasnú a nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších kúskov Maroka.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky