Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park

Ubytovanie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je jeden z najdôležitejších turistických miest na Mauríciu. Tento park je domovom pre rôzne druhy krokodílov a želv, ktoré sú chránené a zachovávané v ich prirodzenom prostredí.

Ubytovanie v parku je veľmi pohodlné pre tých, ktorí sa chcú priblížiť k zvieratám a zažiť prírodné krásy Maurícia z prvého radu. Park disponuje rôznymi druhmi ubytovania, od jednoduchých chatiek až po luxusné apartmány. Začína sa od veľmi prístupnej ceny až po ceny zohľadňujúce luxus.

Hostia môžu vychutnať si pokojné a kusok od reality, kde sa môžu pripojiť k zvieratám v rannom a večernom čase, keď sa správajú najviac prirodzene.

Park je tiež ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré môžu zažiť skutočnú zábavu a dobrodružstvo. Okrem zvierat môžu deti vyskúšať rôzne aktivity v parku, vrátane plávania v bazéne, jazdy na konskom voze, prehliadky parku a hrania sa v detskom kútiku.

Pre tých, ktorí hľadajú viac dobrodružstva, park ponúka jedinečnú možnosť: prechádzka s krokodílmi, ktorú by ste nikdy nemali prehliadnuť. Počas prechádzky môžete vidieť mnoho druhov krokodílov, vrátane veľkých krokodílov a Gavialov, ktorých je tu ako v žiadnom inom parku na svete.

Potom je tu aj možnosť plávania s krokodílmi. Táto skvelá skúsenosť je určená odvážlivcom, ktorí sa chcú priblížiť k tomuto silnému zvieraťu. Hoci je to zvláštne a trochu strašidelné, tieto zvieratá nie sú agresívne. Sú veľmi citlivé a priateľské, takže vás budú chcieť objať a hrať si s vami.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je skutočne jedinečný zážitok. Okrem návštevy krásneho parku a stretnutia sa s krokodílmi a želvami, hostia tu nájdu aj mnoho ďalších zaujímavých aktivít, ktoré poskytnú dosť dobrodružstva na celý deň. Ak hľadáte nečakané zážitky na Mauríciu, nevynechajte tento park.


Letenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je nádherná a exotická krajina plná rôznych nezabudnuteľných zážitkov. Medzi týmito zážitkami určite patrí návšteva Crocodile & Giant Tortoises Park, kde narazíte na úchvatné krokodíly a obrovské korytnačky.

Park sa nachádza na juhovýchodnej časti ostrova a je domovom pre niekoľko druhov krokodílov, vrátane niektorých z najnebezpečnejších a najväčších krokodílov na svete. To znamená, že ak máte radi adrenalínové zážitky, potom je tento park pre vás to pravé miesto.

Park taktiež ponúka prehliadku obyvateľov parku, ktorými sú ohromujúce korytnačky. Ak ste ešte nikdy nevideli korytnačky, ktoré sú väčšie ako ľudia, potom sa určite máte na čo tešiť. V parku majú korytnačky svoje vlastné prostredie, kde si môžu oddýchnuť a byť v bezpečí pred predátormi.

Okrem zvierat ponúka park aj množstvo možností, ako si užiť deň v prírode. Môžete sa prechádzať po krásnych záhradách, kde nájdete rôzne rastliny a obrázky, alebo sa môžete prejsť po malej rieke a obdivovať množstvo zelených a modrých farieb vody.

Park je tiež miestom, kde môžete plniť svoje chute po exotických jedlách a nápojoch. Nachádza sa tu reštaurácia, kde si môžete vychutnať miestne špeciality a ochutnať niektoré z najlepších nápojov na ostrove.

Celkovo, Crocodile & Giant Tortoises Park je miesto, ktoré musíte navštíviť pri návšteve Maurícia. Je to skvelá príležitosť na interakciu so zvieratami, relaxáciu v prírode a ochutnanie miestnych jedál. Ak máte radi dobrodružstvo v prírode, potom by ste si toto miesto určite nemali nechať ujsť.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Otázka: Kde sa nachádza Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park?
Odpoveď: Park sa nachádza na juhozápade ostrova Maurícius.

Otázka: Aké druhy krokodílov a korytnačiek môžem v parku vidieť?
Odpoveď: V parku môžete vidieť rôzne druhy krokodílov vrátane sladkovodných aj morských, ako aj gigantické korytnačky.

Otázka: Kedy je park otvorený?
Odpoveď: Park je otvorený denne od 8:30 ráno do 5:00 popoludní (v zimnom období, t.j. od mája do októbra, je park otvorený do 4:30 popoludní).

Otázka: Môžem si v parku niečo kúpiť na pamiatku?
Odpoveď: Áno, v parku je obchod so suvenírmi, kde si môžete zakúpiť kľúčenky, tričká, magnetky a podobne.

Otázka: Je možné organizovať súkromnú prehliadku parku?
Odpoveď: Áno, je možné si objednať súkromnú prehliadku, ktorá je však potrebná objednať vopred.

Otázka: Koľko stojí vstupné do parku?
Odpoveď: Vstupné do parku je pre dospelých 400 rupií, pre deti do 12 rokov 200 rupií. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma.

Otázka: Môžem si park prejsť na vlastnú päsť alebo je lepšie si objednať prehliadku?
Odpoveď: Park môžete navštíviť aj samostatne, ale aby ste si čo najviac vychutnali vašu návštevu, odporúča sa objednať si prehliadku s vedeckým sprievodcom.


Dovolenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je jedno z najkrajších ostrovov na svete a ponúka návštevníkom mnoho zážitkov. Jedným z najpopulárnejších miest ku zábave a relaxácii je Crocodile & Giant Tortoises Park, ktorý ponúka návštevníkom možnosť vidieť krokodíly, vodné korytnačky a ďalšie zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Park sa nachádza na juhovýchode ostrova a má rozlohu 3,5 hektárov. Návštevníci parku sa môžu prejsť cez drevenú lávku a pozorovať krokodíly, korytnačky a mnoho ďalších zvierat v ich prirodzenom prostredí. Mnohé z týchto zvierat sú ohrozené a Crocodile & Giant Tortoises Park ich chráni a pomáha zvýšiť ich početnosť.

Park má niekoľko výhod pre návštevníkov. Okrem toho, že ponúka mnoho druhov zvierat, ponúka aj mnoho aktivít pre rodiny s deťmi. Deti sa môžu stretnúť so želvami a dokonca ich kŕmiť, čo je pre nich nezabudnuteľný zážitok. Okrem toho, park ponúka aj prehliadky, ktoré vás zavedú do hlbín ​​parku a umožnia vám spoznať viac o živote týchto zvierat.

Okrem živých zvierat, park ponúka aj múzeum, ktoré sa zaoberá históriou Krokodílov a Korytnačiek na Mauríciu. Môžete sa tu dozvedieť viac o tom, ako sa tieto zvieratá prispôsobujú morskej vode a ako prežívajú v prirodzenom prostredí.

Crocodile & Giant Tortoises Park sa nachádza len niekoľko minút jazdy od niektorých najlepších pláží ostrova, ako sú Blue Bay a Trou d'Eau Douce. Park je otvorený denne a cena vstupného je pomerne nízka, čo z neho robí skvelý cieľ pre rodinný výlet na Mauríciu.

Ak chcete stráviť deň v parku Crocodile & Giant Tortoises, nezabudnite sa obliecť do pohodlného oblečenia a obuvi. Nezabudnite si so sebou vziať aj vodu a chrániť sa pred slnkom. Pokiaľ hľadáte zábavu a zážitky na Mauríciu, určite by ste nemali premeškať návštevu tohto parku.


Počasie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park sa nachádza na ostrove Maurícius a je vzácnym klenotom tohto miesta. Park sídli na rozlohe 12 hektárov a ponúka miesto, kde sa návštevníci môžu stretnúť s mnohými druhmi krokodílov a želv. Okrem toho park ponúka aj mnoho zábavy pre deti aj dospelých a je tiež miestom, kde môžete nájsť niektoré z najväčších živočíšnych druhov, aké kedy existovali.

Jedným z najatraktívnejších príbehu týchto miest je príbeh obrovskej želvy, ktorej vek sa odhaduje na viac ako 100 rokov. Návštevníci si môžu vypočuť celý príbeh o želvi, ktorý sa stal svedkom mnohých premenlivých ročných období tohto ostrova a je jedným z najstarších obyvateľov parku.

Park má aj desiatky druhov krokodílov. Mnohí z týchto krokodílov sú najväčšími predátormi, ktorí žijú na ostrove Mauritius. Krokodíly v parku sú značnou atrakciou, ktorá prináša veľa rodinného zábavy a vzrušenia pre milovníkov exotických živočíchov.

Okrem toho park tiež poskytuje možnosť návštevy „mestského pavilónu“, kde si môžete pozrieť, ako obyvatelia Mauríciusu ovládajú svoje počasie, a to aj napriek extrémnym podmienkam. Tento pavilón ponúka zaujímavé animácie a vystavené sú tu ukážky rôznych teórií a zariadení, ktoré používajú na predpovedanie počasia.

Park ponúka tiež možnosť občerstvenia pre návštevníkov, ktorí si chcú oddychnúť po prechádzke alebo po návšteve pavilónu počasia. K dispozícii je viacero možností pre výber jedla a nápojov, vrátane niekoľkých reštaurácií a stánkov s občerstvením.

Celkovo je Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park úžasným miestom, ktoré ponúka mnoho zábavy a zážitkov pre návštevníkov. Park je aj dôležitým miestom pre ochranu a udržiavanie mnohých druhov krokodílov a želv, ktoré sú ohrozené po celom svete. Preto ak sa chystáte na ostrov Mauritius, určite navštívte tento park a pochopte dôležitosť ochrany týchto druhov pre všetkých nás.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky