Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Tanzánia Tanga Bay

Dovolenka Tanzánia Tanga Bay


Tanzánia je africká krajina plná úžasných safari a národných parkov. Mnoho turistov však hľadá aj oddych na pláži a to v Tanga Bay. Tanga Bay sa nachádza na východnom pobreží Tanzánie, v regióne Tanga a ponúka návštevníkom malý kúsok ukrytého raja na zemi.

Tanga Bay je miesto pre každého, kto hľadá pláže s bledým pieskom a krištáľovo čistú vodu. Je to ideálne miesto na relaxáciu a oddych, ale zároveň ponúka aj mnoho aktivít, ktoré môžete vyskúšať.

Jednou z hlavných atrakcií je šnorchlovanie. V Tanga Bay si môžete prenajať vybavenie a pripojiť sa k miestnym sprievodcom na šnorchlovanie a preskúmanie koralových útesov. V tejto oblasti sú koralové útesy plné rôznych druhov rýb, ktoré môžete vidieť, a dokonca aj morských korytnačiek.

Ďalšou aktivitou, ktorú môžete vyskúšať, je rybařenie. Tanga Bay je známa svojimi tropickými rybami, takže môžete ísť loviť svoju vlastnú večeru a nechať si ju pripraviť v miestnej reštaurácii.

Ak hľadáte niečo, čomu sa môžete venovať na pevnine, v okolí Tanga Bay sú aj mnohé možnosti na turistiku a prechádzky v prírode. Navštívte okolité dedinky a spoznajte miestnu kultúru a tradičný spôsob života. Mali by ste určite navštíviť aj Národný park Saadani, ktorý ponúka safari na pozorovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí.

A ak sa chcete jednoducho len opaľovať a relaxovať, Tanga Bay ponúka mnoho plážových bungalovov a luxusných rezortov. Môžete sa túlať po bledom piesku a vychutnať si kúpeľ v mori.

V Tanga Bay sa nachádza medzinárodné letisko, takže cesta sem nie je komplikovaná. Môžete si zrežovať letenky a vyrážať na dovolenku bez väčších problémov.

V tejto oblasti je tiež mnoho miestnych trhov, kde môžete nakupovať miestne suveníry a pochutiny. Nemôžete si nechať ujsť miestne trhy so šperkami a rukodielami, ktoré ponúkajú tradičné miestne výrobky.

Tanga Bay ponúka miesto, kde sa môžete odpočinúť a vychutnať si krásy Tanzánie. Je to cieľ, ktorý by mal byť na zozname každého, kto hľadá pláže a prírodné krásy, ktoré ponúka Afrika.


Letenka Tanzánia Tanga Bay


Tanzánia je africká krajina s množstvom úchvatných prírodných krás. Určite k nim patrí aj oblasť Tanga Bay, ktorá je známa pre svoje krištáľovo čisté vody a neuveriteľne krásne pláže.

Tanga Bay sa nachádza na severe Tanzánie a je pomerne izolovaným územím, čo z neho robí malý raj pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. To, čo ju robí tým najlepším miestom na oddych, sú pláže s jemným pieskom a azúrovou vodou, ktorá rozhodne zaujme aj tých najnáročnejších turistov.

Nie je vôbec prekvapením, že Tanga Bay je poprednou turistickou atrakciou v Tanzánii. Krásna oblasť a okolité prírodné krásy túto oblasť urobujú nádherným miestom pre mnohé druhy relaxu a rôznych zážitkov.

Jednou z naplánovaných aktivít na pláži je určite relaxovanie. Chodí sa tu na masáže, hodí sa do vody s maskou a šnorchlami, nasávanie čistého vzduchu, prechádzky a rôzne ozdravné procedúry.

Ďalšou z aktivít sú určite aj vodné športy. Kitesurfing, windsurfing, wakeboarding a ďalšie druhy vodných športov sú možné hlavne v období od decembra do marca, keď sú tam silnejšie vetry.

Ak sa rozhodnete navštíviť Tanga Bay, odletové lety lietajú z Dar es Salaamu alebo Zanzibaru. Letenky z Dar es Salaamu sa pohybujú okolo 100 dolárov za jednu cestu. Let trvá v priemere 45-60 minút a je absolútne nutné sa uistiť, že si kúpite letenku skôr, aby ste mali istotu, že vaše cestovanie bude načas.

Ak sa chystáte na dovolenku do Tanzánie a neviete, kam ísť, určite neváhajte navštíviť Tanga Bay. Je to isté miesto, kde sa rýchlo zamilujete do krásnych pláží a pohľadu na krištáľovo čistú vodu. Je to miesto, ktoré si zamilujú aj športovci, ale aj tí, ktorí si chcú užiť zaslúžený oddych a relax.


Najčastejšie otázky a odpovede Tanzánia Tanga Bay


Otázka: Kde sa nachádza Tanga Bay?
Odpoveď: Tanga Bay sa nachádza v Tanzánii, východnej Afrike.

Otázka: Aké sú najlepšie aktivity v Tanga Bay?
Odpoveď: V Tanga Bay si môžete vychutnať nádherné pláže, potápať sa, sledovať divokú zver a spoznávať miestnu kultúru.

Otázka: Kedy je najlepší čas na návštevu Tanga Bay?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Tanga Bay je v období sucha medzi júnom a septembrom.

Otázka: Aké sú najlepšie hotely v Tanga Bay?
Odpoveď: Niektoré z najlepších hotelov v Tanga Bay sú Voi Wildlife Lodge, Tanga Beach Resort a The Tides Lodge.

Otázka: Aké miestne jedlá by som mal ochutnať v Tanga Bay?
Odpoveď: V Tanga Bay by ste mali určite ochutnať miestne jedlá, ako sú samosy, chapaties, kari a ryby.

Otázka: Kde sa nachádza najbližší letisko do Tanga Bay?
Odpoveď: Najbližšie letisko do Tanga Bay sa nachádza v meste Dar es Salaam, cca 300 km vzdialenom od Tanga Bay.


Počasie Tanzánia Tanga Bay


Tanzánia, krajina východnej Afriky, je známa svojou pestrým prírodou, zvírenými safari a čarovnými plážami na pobreží Indického oceánu. Jedným z najkrajších miest na tomto pobreží je Tanga Bay, ktoré sa nachádza na severovýchodnej časti Tanzánie.

Počasie v Tanga Bay je teplé a vlhké po celý rok. Región má tropické klima s vysokou vlhkosťou. Letá sú tu príliš horúce a daždivé, zatiaľ čo zimy sú miernym celoročným počasím.

V období medzi decembrom a marecom napršia v Tanga Bay takmer 300 mm zrážok. Zvyšok roka, od apríla do novembra, prší menej a celkovo z tohto obdobia vypadne okolo 100 mm zrážok za mesiac.

Teploty sa v Tanga Bay pohybujú v rozmedzí 22 - 33 stupňov Celzia. Najteplejšie mesiace sú od december do marca, keď teploty môžu dosiahnuť až 33 stupňov Celzia. Najchladnejší mesiac je júl, kedy sa teploty zvyčajne pohybujú okolo 22 - 23 stupňov Celzia.

Na letné mesiace, kedy prichádza najväčšie množstvo zrážok, je však Tanga Bay krajínou silných monzúnových frontov. Dávajte si veľký pozor, ak sa rozhodnete navštíviť Tangu Bay v tomto období, pretože prívalové povodne, cyklóny a zemetrasenia môžu byť nebezpečné.

Najlepším obdobím pre návštevu Tanga Bay je od júna do októbra, najmä pre záujemcov o plážové aktivity. Teploty sú tu miernejšie, menej vlhké a prší menej často. To znamená, že sa budete môcť tešiť zo slnečných dní na pláži, kúpať sa v Indickom oceáne a šnorchlovať, aby ste objavovali miestnu morskú faunu a flóru.

Celkovo hovoriac, Tanga Bay má celoročne príjemné a teplé počasie. Vyberte si vhodné obdobie pre vás a navštívte toto čarovné miesto v Tanzánii. Zaručujeme vám, že nebudete sklamaní.


Ubytovanie Tanzánia Tanga Bay


V Tanzánii, konkrétne v regióne Tanga, sa nachádza nádherné ubytovanie Tanga Bay. Toto ubytovanie ponúka neopakovateľný zážitok z pobytu v krásnom prostredí s výhľadom na Indický oceán.

Tanga Bay ponúka ubytovanie v moderných izbách s klimatizáciou a súkromnými kúpeľňami. Izby sú vkusne zariadené a poskytujú hostom pohodlné a relaxačné prostredie na oddych a relaxáciu. Všetky izby majú tiež terasu, z ktorej si môžete vychutnať pohľad na pláž.

Okrem ubytovania ponúka Tanga Bay aj množstvo aktivít a zábavy. Hostia si môžu užiť kúzlo Indického oceánu, okúpať sa v jeho vlnách alebo sa vydať na okolité pláže. K dispozícii sú aj vodné športy, ako sú surfovanie alebo potápanie. Okolitá príroda ponúka množstvo možností pre prechádzky a pozorovanie zvierat.

Tanga Bay má tiež vynikajúcu reštauráciu s veľkým výberom miestnych jedál a kuchýň z celého sveta. Hlavným zdrojom potravín sú morské plody a čerstvé ovocie. Reštaurácia ponúka tiež večerné programy s tanečnou a hudobnou zábavou.

Celé ubytovanie je obklopené nádhernou tropickou zeleňou a zabezpečuje dostatočnú mieru súkromia pre hostí, ktorí hľadajú relax a oddych. Tanga Bay tiež ponúka svojim návštevníkom možnosť organizovať rôzne spoločenské podujatia, ktoré môžu byť ideálne pre svadby a iné slávnostné príležitosti.

V ubytovaní Tanga Bay určite nebudete sklamaní. Toto miesto poskytuje vynikajúci komfort, relax aj zábavu v nádhernom prostredí na pobreží Indického oceánu. Ak tak ešte neurobíte, určite navštívte Tanzániu a objavte krásy Tanga Bay.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky